Przejdź do treści strony

zespół

 

 

Kamila Rosińska

Absolwentka ochrony srodowiska na Uniwersytecie
Wrocławskim, z zamiłowania i zawodu animatorka oraz incjatorka działańspołeczno-kulturalnych wśród młodzieży. Zwolenniczka wszelkich form edukacji
nieformalnej. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, a dla najtrudniejszych problemów zawsze znajduje rozwiązanie, dlatego też w Filtratorze pełni obowiązki prezesa, choć jak twierdzi najbardziej spełnia się w pracy z ludzmi. Zangażowana w szereg projektów lokalnych dotyczących edukacji ekologicznej i przyrodniczej . Pasjonatka gotowania i zdrowego odżywiania. W chwilach wolnych zajmuje się odkrywaniem nowych smaków kuchni wegetariańskiej.

 

 

 

Ewa Bilewicz

Absolwentka ochrony środowiska na Uniwersytecie Wrocławskim, studentka fotografii. Na co dzień łącząc te dwie dziedziny z wrodzoną wrażliwością wciąż zastanawia się, jak troszczyć się o świat i czynić go lepszym, jednocześnie utrwalając go na zdjęciach takim jaki jest :) Urodzona liderka i działaczka społeczna – w Filtratorze koordynowała projekt wymiany młodzieżowej „local culture, always natural” oraz współtworzyła szereg pozostałych działań (m.in. gotowanie nie parzy, prelekcje w ramach Seansów dla Ziemi, re-style ect.). Świetnie odnajduje się w pracy z dziećmi. Miłośniczka fotografii, psychologii, medycyny niekonwencjonalnej i kotów.

 

 

.

 

Aleksandra Błędowska

Absolwentka ochrony środowiska na Uniwersytecie Wrocławskim, a przede wszystkim utalentowana artystka i ilustratorka - samouk. Oprócz zaangażowania w sprawy merytoryczne, w projektach Filtratora odpowiada również za opracowanie graficzne. Projektuje plakaty, loga i materiały promocyjne, współpracowała z wieloma NGOsami, ostatnio ze stowarzyszeniem Trampolina przy projekcie "Kulturalna walizka". Posiada godną podziwu samodyscyplinę, w pracy jest perfekcjonistką, a jej dzieła zachwycają urokiem i dowcipem. Nieustraszona podróżniczka, amatorka sów i starych aparatów fotograficznych.

 

 

 

Katarzyna Kozak

Wykształcona animatorka kultury i filolog.  Z wrodzoną wrażliwością dostrzega problemy w społecznościach lokalnych, a przede wszystkim szuka kreatywnych pomysłów na ich rozwiązanie. Dzięki wysokim zdolnością komunikacyjnym i talentowi do języków obcych, stanowiła niezastąpione ogniwo przy kontaktach z młodzieżą podczas wymiany międzynarodowej. W filtratorze szuka korelacji między kulturą a ekologią, propaguje edukację na temat fair trade, slow food, pozytywnych zachowań konsumenckich. Współtworzyła również liczne warsztaty dla dzieci i młodzieży np. z okazji „Dnia bez kupowania”, prelekcje w ramach „Sensów dla Ziemi”, warsztaty z Eco- designu. Amatorka sztuk wszelakich. Koneserka literatury, teatru i filmu. Z zacięciem ćwiczy slacklining, a w jej rowerowych i nie tylko, podróżach małych i dużych towarzyszy jej zawsze analogowy aparat „Zenit”.

 

 

 

 

 

 

_____